FAQs Complain Problems

Staff

फोटो नाम पद शाखा मोबाइल नं. इमेल
Ravilal Mijar Section Officer 7th Education, Youth and Sports Branch 9841836219, 081540056 ravibabu2043@gmail.com
टोपेन्द्र बहादुर के.सि.. प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत कार्यालय प्रमुख ९८५८०६७१११
Chhabilal Nepali Chief Administrative Officer Office Head 9858067111 nchhabi90@gmail.com
Ananta Kumar Paudel Officer 10th Head of Education, Youth and Sports Branch 9858041056, 081540056 paudyalaaa@gmail.com
Karna Bahadur Thapa Officer 7th Head of Administration, Planning and Monitoring Branch 9849700140, 081540009
Sudip Singh Sunar Account Officer 7th Head of Financial Administration Branch 9858042290 sudipsingh72@gmail.com
डा. सन्तोष बिसी. मेडिकल अधिकृत कोभिड अस्थायी अस्पताल प्रमुख ९८४०१५१००७, ९८५८०४०३१८ bc.santosh86@gmail.com
Bal Krishna Mahatara Chhetri Engineer 7th Head of Infrastructure Development Branch 9846149161 mahatara.bal123@gmail.com
Lalit Kumar Yadav Engineer 6th Head of Roads, Irrigation and Other Infrastructure Development Sub-Branch 9846665820 lalitmnnit2013@gmail.com
Sagar Chaudhari IT Officer 6th Head of Information and Communication Technology Sub-Branch 9858071987, 9848171987 ito.kohalpurmun@gmail.com
Udip Shrestha Kaviraj Inspector Head of Ayurveda Dispensary 9858056162, 081541033 udipshrestha2011@gmail.com
Sharada Chand Senior A.H.W. Officer (6th) Health Branch 9858024762, 081542159 sharadachand30@gmail.com
Rina Thapa Officer 6th Head of Women, Children and Social Welfare Sub-Branch 9848043201, 081540379
Sheela Gautam Education Officer 6th Education, Youth and Sports Branch 9819555473 sheela.dhakal@gmail.com
Bhadra Bahadur Thapa Employment coordinator Head of Employment Service Center 9843717101 bhadrathapa032@gmail.com
Bir Bahadur B.K. Officer 6th Head of Economic Development Branch 9848064544 birbahadurbk69@gmail.com
Laxmi Yogi Officer 6th Head of Revenue Sub-Branch 9858032717 yogilaxmi20@gmail.com
Agni Prasad Acharya Officer 6th Head of Planning and Monitoring Sub-Branch 9848019492 agniacharya44@gmail.com
Chatra Bahadur Khatri Officer 6th Agriculture Development Branch 9844811170, 081541758
Chandra Bahadur Budha Officer 6th Head of Agriculture Development Branch 9858055690, 081541758 cbb452015@gmail.com
Himal Oli Engineer 6th Head of Building and Settlement Development Sub-Branch 9847903584 olihimal19@gmail.com
Indramani Dhakal Assistant 5th Head of Administration Sub-Branch 9856050251 indramanidhakal52@gmail.com
Youbraj Regmi MIS Operator (5th) Social Security and Registration Sub-Branch 9848180785, 081540009 regmi546@gmail.com
Shyam Bahadur Rana Assistant 5th Ward Secretary, Ward No. 12 9868450868, 081540163 shyamsamir190@gmail.com
Tilak Prasad Acharya Officer 6th Animal Service Center 9748010357 acharyatp2070@gmail.com
Kalpana Nepali Officer 6th Agriculture Development Branch 9857832083, 081541758
Lok Maya Bharati Nursing Officer 6th Rajhena Health Post, Ward No. 6 9848264101 lokmayabharati0@gmail.com
Bhupesh Kumar Khatri Public Health Inspector (6th) Chief of Rajhena Health Post, Ward No. 6 9860254627, 081540073 bhupeshkc2@gmail.com
Liladhar Budhithoki Public Health Inspector (6th) Head of Shamserganj Health Post 9858027640 lilabc2072@gmail.com
Shobha Adhikari Nursing Officer 6th Head of Health Section 9848033915 shobha.adhikari33915@gmail.com
Anil Sen Thakuri Public Health Inspector (6th) Health Branch 9858020522, 081542159 thakurianilsen31@gmail.com
Goma Sharma Senior ANM Supervisor (6th) Basic Health Centers, Ward No. 5 9848067256 gomasharma2039@gmail.com
जीवन देवकोटा Health Assistant (5th) Head of Basic Health Center, Ward No.8 9848289922 devkotajeevan64@gmail.com
Ghatana Shah W.D.I (Assistant 5th) Women, Children and Social Welfare Sub-Branch 9866819207, 081540379
Pushkar Karki Sub Engineer (5th) Road, Irrigation and Other Infrastructure Development Sub-Branch 9869135719 jungepushkar@gmail.com
Prakash Jang Hamal Senior A.H.W. Officer (6th) Kohalpur Health Post Chief 9848031110, 081540466 prakashjhamal@gmail.com
Deepak Raj Upadhyay Assistant 5th Head of Law Unit 9858031327 pandeyrajdipak072@gmail.com
Prakash Bishwokarma Health Assistant (5th) Rajhena Health Post, Ward No. 6 9858033930 prakashbc13@gmail.com
Lalit Regmi Sub Engineer (5th) Employment Service Center 9846525245 regmi487lalit@gmail.com
Bakhat Bahadur karki Assistant 5th Ward Secretary, Ward No. 13 9848459098 bakhat2042@gmail.com
Sudip Devkota Health Assistant (5th) Rajhena Health Post, Ward No. 6 9848174446
Anjali Dhami Staff Nurse (5th) Shamsergunj Health Post 9824581441
Bijay Rakhali Health Assistant (5th) Shamsergunj Health Post 9843366714 bijayarakhali777@gmail.com
Tika Kumari Gaha Senior A.N.M. (5th) Shamsergunj Health Post 9848075044
Amrit Kumar Rana Health Assistant (5th) Shamsergunj Health Post 9858113520 ilapaudel123@gmail.com
Monika Basnet Staff Nurse (5th) Basic Health Center, Ward No. 13 9869700242 monikabasnet92@gmail.com
Ranjita B.K Staff Nurse (5th) Basic Health Center, Ward No. 2 9822554167
Aadittya Chaudhari Health Assistant (5th) Chief of Basic Health Center, Ward No. 2 9847983707
Mohan Bohara Health Assistant (5th) Chief of Basic Health Center, Ward No. 13 9868943653 mohanbohara69@gmail.com
Shiva Gautam Health Assistant (5th) Basic Health Center, Ward No. 5 9860024864 shivagautam380@gmail.com
Ganesh Khadka Senior A.H.W. Officer (6th) Rajhena Health Post, Ward No. 6 9848350288 ganeshkhadka@gmail.com
Srijana Kunwar K.C Sub Engineer (5th) Infrastructure Development Branch 9866223834 srijanak100@gmail.com
Krishna Ale Staff Nurse (5th) Basic Health Center, Ward No. 3 9868105740
Sudhan Budhathoki Health Assistant (5th) Chief of Urban Health Centers, Ward No. 7 9858037704
Asif Khan Health Assistant (5th) Chief of Basic Health Center, Ward No. 5 9840172915 asifkhan9800534000@gmail.com
Bhumika Lamsal Staff Nurse (5th) Basic Health Centers, Ward No. 5 9868585250 lamsalbhumikaf@gmail.com
सेलिस गिरी Staff Nurse (5th) Basic Health Centers, Ward No. 12 9841041074 selesgiri1@gmail.com
Sasmita Singh Health Assistant (5th) Heads of Basic Health Centers, Ward No.3 9868922455 sasmitasingh905@gmail.com
Narendra Thapa Chhetri Health Assistant (5th) Head of Basic Health Centers, Ward No. 12 ९८१२४९१३५१ xetrynaren9@gmail.com
Roshan Chapagain MIS Operator (5th) Social Security and Registration Sub-Branch 9841078139 roszchap@gmail.com
Bal Bahadur Nepali Technical Assistant 5th Education, Youth and Sports Branch 9868123033 balu.bishwokarma@gmail.com
Purushottam Pokhrel Assistant 5th Head of Environment and Disaster Management Unit 9848021752 purushottampokhrel000@gmail.com
गेहराज खनाल सिनियर अ.हे.व. अधिकृत (छैठौ) स्वास्थ्य शाखा 9848021864 rajkhanal35@gmail.com
निर्मल भुसाल अधिकृत छैठौ कृषि विकास शाखा
Min Bahadur B.K A.H.T (Assistant 5th) Ward Secretary, Ward No. 1 9864880024, 081404100 bkmin578@gmail.com
Saroj Kumar Mandal Assistant Sub-Engineer (4th) 9840747907 123sarojmandal@gmail.com
Sushmita Baral Staff Nurse (5th) Basic Health Centers, Ward No. 10 9868084675 susmitasumubaral2@gmail.com
Dil Bahadur Gharti Magar Health Assistant (5th) Basic Health Centers, Ward No. 10 9858040533
Laxmi Adhikari Lab Technician (5th) Lab Technician 9816500228 adklaxmi909@gmail.com
Prem Prasad Pandey Health Assistant (5th) Kohalpur Health Post, Ward No.11 9868695730, 081540466 lovelygirl3545@gmail.com
Lokendra Prasad Adhikari Senior A.H.W. Officer (6th) Kohalpur Health Post 9848144207, 081540466 lokendraadhikari0@gmail.com
Pradip Kumar Rawat Assistant 5th Ward Secretary, Ward No. 2 9848178085, 081404096 rawatpradip6600@gmail.com
Usha Sapkota Senior A.N.M. (5th) Kohalpur Health Post, Ward No.11 9848056243, 081540466
Yashoda K.C Health Assistant (5th) Kohalpur Health Post, Ward No.11 9848222355, 081540466 yashoda.kc2051@gmail.com
Krishna Bahadur Khadka A.H.W (4th) Basic Health Center, Ward No. 1 9809743278
Namuna Pandey A.N.M. (4th) Kohalpur Health Post, Ward No.11 9841914284 pandeynamuna07@gmail.com
Sunita Sunar A.N.M. (4th) Kohalpur Health Post, Ward No.11 9868022648
Tek Maya Yogi A.N.M. (4th) Kohalpur Health Post, Ward No.11 9868183737
Raj Kumar Tharu A.H.W (4th) Kohalpur Health Post, Ward No.11 9848033793
Pradip Timilsena Field Assistant (4th) Social Security and Registration Sub-Branch 9848189439
Sabita Chaudhari A.W.D.I (4th) Women, Children and Social Welfare Sub-Branch 9848081698 chaudharisabita@gmail.com
Nabina Thapa Assistant Livestock Service Technician (4th) Animal Service Center 9868911368
Lokendra Budha Assistant Animal Health Technician (4th) Animal Service Center 9868144266 budhalokendra47@gmail.com
Man Kumari Rai Junior Technical Assistant (4th) Agriculture Development Branch 9848093022, 081541758
Gunja Sunar A.N.M. (4th) Basic Health Center, Ward No. 7 9844877721
Prabha Sharma A.H.W (4th) Shamsergunj Health Post 9848115636
Juna Kumari Mahatara A.N.M. (4th) Shamsergunj Health Post 9848159766
Khagisara Khadka Rawat A.N.M. (4th) Urban Health Center, Ward No. 7 9868977057
Laxman Chalaugai A.H.W (4th) Chief of Basic Health Center, Ward No. 6 9864694932 laxmanchalaugai02@gmail.com
Rabina Kumari Tharu Assistant Sub-Engineer (4th) Ward Secretary, Ward No. 11 9866752293 chaudharirabina@gmail.com
Bal kumari Pariyar A.N.M. (4th) Sickle Cell Lab 9868022549
Pabitra Kumari Rana A.N.M. (4th) Basic Health Centers, Ward No. 14 9861862209
Sapana Thapa A.N.M. (4th) Basic Health Centers, Ward No. 9 9844803925 sapanaacharyanp@gmail.com
Nirmala Kumari Bhandari A.N.M. (4th) Basic Health Center, Ward No. 1 9842661244
Shashi Kumari Prajapati Kharidar (Assistant 4th) Ward Office 3 ९८६३५०६१११ shashiprajapati080@gmail.com
Padam Bahadur Tharu A.H.W (4th) Chief OF Basic Health Center, Ward No. 9 9844084627 chaudharipadham@gmail.com
Nabin Bhandara A.H.W (4th) Chief of Basic Health Center, Ward No. 14 9864924587 bnabin9864@gmail.com
Dipak Sharma Lab Assistant (4th) Kohalpur Health Post, Ward No.11 9848257322 dipaksharma3222@gmail.com
Deepa Gurung Assistant 5th Planning and Monitoring Sub-Branch 9848350369 gurungdeepa943@gmail.com
कुशुम लामिछाने म.का. ना.सु सरह ९८४८५२१५४८
Manakamana Singh W.D.I (Assistant 5th) Women, Children and Social Welfare Sub-Branch 9848177000, 081-540379 manakamana.singh2018@gmail.com
Laxman B.C. Computer Operator Administration, Planning and Monitoring Branch 9858027742 bclx76@gmail.com
Govinda Bahadur Rokaya Officer 6th Head of Animal Service Center 9848042084
विश्व पौडेल सहायक चौथो कोहलपुर वडा सचिव, वडा नं. ४ ९८४४९५३०५१ biswapaudel71@gmail.com
सिर्जना आचार्य सहायक पाँचौ ९८५१२०२५८९
Lakshiram Nepali Assistant Sub-Engineer (4th) Ward Office 2 lakshiram2045@gmail.com
Hemant Poudel Accountant (Assistant 5th) Financial Administration Branch 9849665202, 081542290 hmtpaudel@gmail.com
मिठ्ठु कुमारी शाही सिनियर अ.हे.व. अधिकृत (छैठौ) कोभिड अस्थायी अस्पताल ९८६४९२२६०३
तेज कुमार वि.सी उद्यम विकस सहजकर्ता आर्थिक विकास शाखा ९८४८०८८४८९
Puspa Kumari Oli Assistant (4th) Ward Office 11 9847954121 pandeypuspa48@gmail.com
Rajendra Tamata Firefighter Environment and Disaster Management Unit 9868958211 rajendra.tamata211@gmail.com
Dan Bahadur Tamang Municipal Policeman Kohalpur Municipal Office Policeman 9866849949
Keshav Bahadur Khadka Commander Kohalpur Municipal Office Police Chief 9847061020
Saraswoti Tharu Municipal Policeman Municipal Policeman 9814558304
Padam Bahadur Gurung Municipal Policeman Municipal Policeman 9848095251
Prem Bahadur Balayar Municipal Policeman Municipal Policeman 9822511914
Shanti Maiya Tharuni Municipal Policeman Municipal Policeman 9844885593
सूर्य कुमारी चपाई सहायक चौथो आर्थिक विकास शाखा ९८४३९३२२८२
हरि प्रसाद काफ्ले सव-इन्जिनियर (पाँचौ) सडक, सिंचाई तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप-शाखा ९८६८१६१८५९
तारा बहादुर खत्री सव-इन्जिनियर (पाँचौ) सडक सिंचाई तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप-शाखा ९८४८११०३१३
इशान खत्री सर्भेक्षक भवन तथा बस्ति विकास ९८४८१८५९८३
Dharmesh Tharu Office Assistant Animal Service Center 9812556805
Prem Lal Tharu Office Assistant Agriculture Development Branch 9816578080
Laxman Chaudhari Municipal Policeman Kohalpur Municipality Office 9868290835
Dhurup kumar basfor Office Assistant Ward Office 15 9848137279
Megha B.K Office Assistant Shamsergunj Health Post 9847983912
Baburam Menar Office Assistant Basic Health Care Center, Ward No. 9 9868249337
Rajesh Tharu Office Assistant Social Security and Registration Sub-Branch 9869966144
Gane Sarki Office Assistant Kohalpur Municipality Office 9848356876
Pirti Devi B.K Office Assistant Basic Health Care Center, Ward No. 7 9804513841
Sudip Tharu Office Assistant Kohalpur Municipality Office 9869780509
Ramsewaka Tharu Office Assistant Rajhena Health Post, Ward No. 6 9815535646
Sima Thapa Office Assistant Basic Health Center, Ward No. 2 9868078343
Mustak Ali Sai Office Assistant Kohalpur Municipality Office
Ammar Nepali Office Assistant Kohalpur Municipality Office 9864973586
Krishna Tharu Office Assistant Urban Health Care Center, Ward No. 7 9822465227
Ganga Damai Office Assistant Basic Health Center, Ward No. 14 9816551691
Dinesh Bahadur Dangi Light Vehicle Driver Kohalpur Municipality Office 9844890784
Umesh Rijal Heavy Vehicle Driver Kohalpur Municipality Office 9845190811
Khadak Bahadur Khatri Light Vehicle Driver Kohalpur Municipality Office 9848095029
Mati Kumari Budha Office Assistant Basic Health Center, Ward No. 1 9849870470
Bimala Nepali Office Assistant Basic Health Center, Ward No. 13 9864732186
Dila Pun Magar Office Assistant Basic Health Center, Ward No. 5 9864866122
Jyoti Rijal Chhetri Office Assistant Basic Health Center, Ward No. 3 9867293348
Dhan Bahadur Karki Office Assistant Health Branch 9848019820
Tara K.C. Office Assistant Basic Health Center, Ward No. 14 9819513751
Suraj Shrestha Office Assistant Basic Health Center, Ward No. 12 9800520771
Sharif Ali Gujar Office Assistant Sickle Cell Lab 9848218966
Phulan Devi Chaudhary Office Assistant Kohalpur Health Post, Ward No.11 9816591230
Yas Kumar Tharu Office Assistant Kohalpur Health Post, Ward No.11 9848155555
Urmila Shahi Office Assistant Ward Office 12 9824554683
Parasu Ram Chaudhary Office Assistant Deputy Mayor 9844809489
Ravindra Tharu Office Assistant Administration, Planning and Monitoring Branch 9866718055
Gopal Upadhyaya Office Assistant Financial Administration Branch 9848751292, 081542290
Ruplal Dangi Office Assistant Purchase Unit 9848277100
Siman Tharu Assistant Accountant (4th) Financial Administration Branch 9866774809
मञ्जु रावत बैद्य कोहलपुर आयुर्वेद औषधालय ९८४८२६५९२८
राधा कुमारी बि.सी. स्टाफ नर्स (पाँचौ) कोभिड अस्थायी अस्पताल ९८४८०५८४१०
शरु थापा अ.न.मि. (चौथो) स्वास्थ्य शाखा ९८६८१७१३६२
पशुपति मल्ल अ.हे.व. (चौथो) स्वास्थ्य शाखा ९८६६७४८१६५
डिलसरा बिर्कटा घर्ति उद्यम विकस सहजकर्ता आर्थिक विकास शाखा ९८१५५५९४७८
दिपेन्द्र वली अमिन भवन तथा बस्ति विकास ९८४७९४६५६०
यसोदा योगी अ. सव. इन्जिनियर सडक, सिंचाई तथा अन्य पूर्वाधार विकास उप-शाखा ९८६६६०९२४९
कोकिला शाही स. म. वि. नि. (चौथो) वातावरण तथा विपद् व्यवस्थापन इकाई ९८४४८१६८९९
Deepak Bahadur G.C. Kharidar (Assistant 4th) Administration Sub-Branch 9814520046 gcdipak46@gmail.com
सुनिता चौधरी सहायक चौथो प्रशासन उप-शाखा ९८४४७०९९९८
हरि बहादुर नाथ कुटुवा कोहलपुर आयुर्वेद औषधालय ९८४४८०२४००
श्रीकुमार थारु कार्यालय सहयोगी कोभिड अस्थायी अस्पताल ९८२२४८९६७३
निलम बलमिकी कुचीकार महिला, बालबालिका तथा समाज कल्याण उप-शाखा ९८००५९१७०८
भरतलाल चौधरी कार्यालय सहयोगी शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ९८१२५४०७७३
राज कुमार बाहुन माली कोहलपुर नगरपालिका ९८१२४८०८७९
लक्ष्मी गुरुङ्ग कार्यालय सहयोगी भवन तथा बस्ति विकास ९८४८३७२०४७
डोङ्गाली थारु मेलमिलापकर्ता कानुन इकाई ९८४८०३६६९१
हेमराज खत्री कार्यालय सहयोगी आर्थिक विकास शाखा ९८४८१३६७७०
Prakash Khatri Kharidar (Assistant 4th) Ward Secretary, Ward No. 3 9843984782 kcprakash465@gamil.com
Deepa Sharma (Pokhrel) A.H.T (Assistant 5th) Animal Service Center 9848044956
Tara Bhandari A.W.D.I (4th) Women, Children and Social Welfare Sub-Branch 9848100676, 081540379 tarabhandari2076@gmail.com
Narmada Kumari Rawat Assistant Accountant (4th) Financial Administration Branch 9858027987, 081542290 nrrl2006@gmail.com
Karuna Bista Assistant Computer Operator (4th) Purchasing Unit 9858031507 karunabista43@gmail.com
Manoj Kumar Tharu Mukhiya Revenue Sub-Branch 9864783013
Dambar Bahadur Budha Chhetri Heavy Vehicle Driver Driver {Heavy vehicle (Fire Engine, Tipper)} 9848091529
बिक्रम थारु कार्यालय सहयोगी ९८४८१००५२०
Dinesh Bahadur Dangi Light Vehicle Driver Driver (Light Vehicle) 9844890784
Chakra Bahadur Shahi Office Assistant Chief Administrative Officer Cabin 9848559675
Sumitra Tharu Office Assistant Kohalpur Municipal Office 9848131018